+90 532 766 57 60
neo@neo-san.com

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

KRK İnşaat Hakkında

KRK inşaat 2007 yılında saha betonları, endüstriyel zemin betonları, zemin tesviye betonları gibi alanlarda sektöre giriş yaparak, uzun süre birçok kurumsal firmanın ve kamu kurumlarının endüstriyel ve konut alanında çözüm ortağı olmuştur.

Bu süre zarfın da sürekli kendini geliştiren firmamız, bulunduğu sektöre yenilikler katarak yapıların statik hesaplarını değiştirecek HAFİF BETON ve MİCRO BETON üzerine çalışmalar yapmış, İstanbul Teknik Üniversitesi araştırma görevlileri ile tezler hazırlayarak hücresel köpük beton üzerine TSE n97 standardında ürünler kazandırarak, birçok projede uygulamış ve bu alanda sektörde öncü firma olmuştur.

Yeniliği ve gelişimi kendine ilke edinenerek globalleşen ve teknolojik anlamda hızlı bir dönüşüm içinde olan dünya da, olup bitenleri gözlemleyerek faaliyet gösterdiği sektörde yenilikleri, hizmet verdiği caoğrafyada ki iş ortaklarına aktarmak onlara bu yenilikleri en güzel şekilde sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Bu doğrultuda hareketle, şahıs firması olan Krk inşaat Erhan Emiroğlu isim değiştirerek ve uzun yıllar dostu olan ve müthiş bir iş aşkı ve heyacanı taşıyan İsmail Ergüner ile NEOSAN YAPI MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ.’ Ni kurmuşlardır.

KÖSTER, ARDEX, COLOOR TEK, İDEALWORK, MİKROTOPİNG, DALSAN, gibi birçok yerli ve yabancı global firmalar ile bayilikler ve iş ortaklığı yaparak Faaliyet alanını sürekli geliştiren firmamaız, kendi bünyesinde kurduğu NEOMİCROCEMENT markası ile mimaride minimal ve sofistike dokunuşlar sunarak NEO YALITIM markası ile izolasyon sektöründe öncü olmaya devam edecektir.

İletişim Numarası