+90 532 766 57 60
info@krkzemin.com

HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / POLİMER KATKILI TESVİYE KAPLAMA

POLİMER KATKILI TESVİYE KAPLAMA

Polimer Katkılı Tesviye Kaplama


Polimer katkılı tesviye kaplama çoğunlukla zemin tesviye şapı ve son kat kaplama amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Firmamızda polimer katkılı tesviye kaplama seçeneği dekoratif zemin kaplama kategorisinde yer almaktadır. Güler yüzlü, alanındaki teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip eden, bilgiye hakim bir ekip ile zeminlere en güzel ve sağlam uygulamalar yapılmaktadır.

Polimer Katkılı Tesviye Kaplama Nedir?


Polimer katkılı tesviye kaplama polimer katkılı olup, çimento esaslı olan bir kaplama türüdür. Katkı ve dolgu malzemelerini içinde barındırmaktadır. Özellikle aşınma ve basınca karşı etkili, dayanıklı olan bir zemin kaplama malzemesidir. Bu kategorideki zemin kaplama malzemeleri de kendi aralarında özellikle uygulama kalınlığı bakımından farklılaşmaktadırlar.
Servise alma süreleri açısından da polimer katkılı tesviye kaplama ürünleri arasında ayrımlar bulunmaktadır. Bu ürünümüzde en çok göz önüne alınan özelliklerden biri de uygulamanın ardından yüzeydeki aşınma mukavemetidir.

Polimer Katkılı Tesviye Kaplama Özellikleri


Polimer katkılı tesviye kaplama parke uygulamasından önce ve renovasyon işlemlerinde de sıkça tercih edilmektedir. En fonksiyonel kaplama çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Hem eski hem yeni beton yüzeylere uygulanabilirler. Genel itibariyle özelliklerini özetlersek:

• Tozuma yapmamaktadır
• Hijyeniktir, kolayca temizlenir
• Yüksek basınca karşı dayanıklılığı fazladır
• Yüzeydeki aşınmaları önler
• Kullanım ömrü uzundur
• Dekoratif olarak farklı renk ve tasarım seçenekleri sunulur
• Kendi içinde farklı türleri vardır
• Özel granül dağılımında katkı/dolgu maddeleri bulundurur
• Çimento esaslıdır
• Genellikle kolayca yayılan özelliktedir
• Son kat kaplama, zemin tesviye şapı, parke uygulama öncesinde ve renovasyon işlemlerinde tercih edilir
Modern görünümleri ile bu zemin kaplama yöntemini profesyonel biçimde istediğiniz zemine uygulayabiliyoruz.

Polimer Katkılı Tesviye Kaplama Kullanım Alanları


Polimer katkılı tesviye kaplama malzemesinin kullanım alanları arasında sanayi tesisleri-yapıları, fabrikalar, ticari ve askeri hangarlar, alışveriş merkezleri, garajlar, güç santralleri, konut projeleri vb. bulunur.
Çatlaksız ve düzgün yüzey elde etmek için bu kaplama malzemesi sıkça kullanılmaktadır. Kullanım alanı, uygulama seçenekleri geniş olan bir üründür. Bu ürün ile mekanlarınızın zeminini dayanıklı hale getirip, daha güvenli ve uzun süreli kullanım alanı yaratmanız mümkündür.

Polimer Katkılı Tesviye Kaplama Fiyatları 2020


Polimer katkılı tesviye kaplama fiyatları kullanılacak olan mekana, zemin büyüklüğüne, zemine uygulamanın zorluk derecesine vb. göre değişmektedir. Öncelikle daha net fiyat çıkartmak için zemin keşfi yapılmalıdır. Ekibimizi ziyaret ederek istediğiniz mekan zemin kaplaması ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve işe göre fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra verdiğimiz hizmet ve aldığımız sonuçlar müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

İletişim Numarası