+90 532 766 57 60
info@krkzemin.com

HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplama hem açık hem kapalı alanlar için kullanıma çok uygun bir üründür. Akrilik zemin kaplama ile özellikle düz, pürüzsüz zeminler elde etmek mümkün olmaktadır. Kimyasallara ve aşırı kullanıma karşı da dayanıklı bir zemindir. Ayrıca farklı renklerde uygulamalar yaptırmanız mümkündür. Firmamız akrilik zeminlerde çok başarılı sonuçlar almaktadır.

Akrilik Zemin Kaplama Nedir?


Akrilik zemin kaplama hem iç hem dış mekan tesisleri içinde özellikle spor karşılaşmaları için uygulanan bir zemin türüdür. Oyunlar için uygun dokunun oluşturulması, oyun hızına katkıda bulunması vb. özellikler sık sık akrilik zemin kaplamalarının tercih edilmesinin nedenidir.
Cashion katmanlı sistem, basic sistem, epoksi astarlı sistem olarak 3 tür akrilik zemin kaplama uygulaması gerçekleştirilmektedir. Özel renklerde ve standart renklerde üretilmektedir.

Akrilik Zemin Kaplama Özellikleri


Akrilik zemin kaplama uygulamalarımızda kullanıcılara çekici gelen birçok özellik mevcuttur. Bunlardan öne çıkanları şunlardır:
• Yüksek performanslı sisteme sahiptirler
• Sert ve dayanıklı zeminlerdir
• Kayma yapmaz
• UV ışınlarına dayanıklılık yüksek seviyededir
• Hem kapalı hem açık alan için uygundur
• Bakımı kolaydır, rahatlıkla temizlenebilir
• Hava şartlarına dayanıklılık optimum seviyededir
• Optimum rahatlık ve esneklik olanağı sağlar
• Uzun ömürlüdür
• Düz, pürüzsüz bir yapıdadır
Uygulamaları da kolaydır ve bu açıdan maliyetleri daha düşüktür.

Akrilik Zemin Kullanım Alanları


Akrilik zemin kaplama kullanım alanları genelde spor amaçlıdır. Sporcuların maksimum performansını sağlama, rahat etmelerini destekleme amacıyla birçok özellik barındırırlar.
Tenis kortları, hentbol sahaları, voleybol sahaları, basketbol sahaları, çok amaçlı spor sahaları vb. için uygulanan zemin türleridir. Çoğunlukla kiremit renginde ya da mavi, yeşil renkte olsa da isteğe göre farklı seçenekler tercih edilebilir.
Akrilik zemin kaplama uygulamasına geçilmeden önce zemin pisliklerden, kirlerden temizlenmelidir. Alt kısmında beton varsa bunun çatlamayacak özellikte olması gerekmektedir. Aksi takdirde zamanla akrilik zemin kaplamayı bozabilecektir. Perdahlama işlemleri mutlaka profesyonel ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Akrilik zemin kaplama yöntemlerine göre uygulamalarda değişiklikler olabilmektedir.

Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları 2020


Akrilik zemin kaplama işlemlerinin maliyetleri genellikle düşüktür. Akrilik için zemin büyüklüğü, açık / kapalı alanda uygulamanın yapılacak olması vb. fiyatları etkileyecektir. Sporcuların performanslarını, rahat etmelerini ve aynı zamanda güvenliklerini sağlamak için kaliteyi ön planda tutmak önem taşımaktadır.
Akrilik zemin fiyatlarının netleşmesi için öncelikle mekan incelemesi yapılmalı, zemin analiz edilmelidir. Ardından ekibimizle en uygun seçenekler hakkında görüşme yapabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Fiyatlar bu görüşmelerden ve zemin keşfinden sonra kesin olarak verilebilecektir.

İletişim Numarası