+90 532 766 57 60
info@krkzemin.com

HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / BETON TEL DONATI DRAMİX

BETON TEL DONATI DRAMİX

Beton Tel Donatı Dramix


Beton tel donat dramix firmamızda beton zemin uygulama seçenekleri arasındadır ve oldukça etkili sonuçlar alınmasını sağlar. Dramix tel beton donatıları son teknoloji ürünlerinden biridir. Güçlü bir donatı sistemi olan beton tel donat dramix, betona belirlenen miktarlarda ilave edilmektedir. Projeye göre farklı dozlar belirlenecektir. Birçok açıdan zemine büyük faydaları dokunan bir uygulamadır.

Beton Tel Donatı Dramix Nedir?


Beton tel donatı dramix zemin betonlarına uygulanan, yüksek çekme dayanımlı ve soğuk çekilmiş çelik teller ile imal edilmektedir. Klasik çelik hasır donatına göre beton kalitesini çok daha üste çeker. Ayrıca dayanıklılık bakımından da çelik hasır donatına kıyasla daha iyidir.
İşçilik maliyetleri, malzeme maliyetleri, ürün kullanışlılığı vb. birçok açıdan çelik uygulamalara göre daha avantajlıdır.

Beton Tel Donatı Dramix Özellikleri


Beton tel donatı dramix uygulaması firmamızda profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır ve çok başarılı zemin sonuçlarına ulaşılmaktadır. Beton tel donatı dramix özellikleri şunlardır:
• Çatlak kontrolünü sağlar
• Zemini aşınmaya ve darbelere karşı güçlendirir
• Tel donatılı döşemelerin bakımı daha kolaydır
• Tamir ihtiyacı darbe direnci ve yüksek yorulma nedeniyle minimize edilir. Uzun ömürlü olarak zeminin kullanılmasını sağlarlar
• Beton döşeme kalınlığı çelik telle güçlendirme sayesinde ideal seviyeye getirilir
• Yüksek dayanıklılık ve performans gücü bulunmaktadır
• Çelik teller nedeniyle güvenlik artmıştır ve ağır yüklere karşı zemin dayanıklı hale getirilmiştir
• Para ve zaman kullanımı tel çelik tel sayesinde minimuma inmektedir-İnşaatlarda bu açıdan bir avantaj sağlar
Beton tel donatı dramix hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Beton Tel Donatı Dramix Kullanım Alanları


Beton tel donatı dramix ürününün kullanım alanları daha çok endüstriyel tesis zeminleridir. Doğru ürün ve uygulama sayesinde betonun düşük çekme kapasitesini gidermek ve telafi etmek mümkün olacaktır. Bu ürün çok etkilidir ve birçok çözüm yolu sunmaktadır.
İspatlanmış ve akıllı teknolojik yapısıyla bu ürün kullanıldığı zeminlerde birçok olumlu özelliği sağlar. Zamandan tasarruf etme, düşük işçilik maliyeti, kaynak ya da kesme olmadığı için risk azaltma ve eskisine kıyasla daha dayanıklı bir beton zemin özellikleri sunulmaktadır.

Beton Tel Donatı Dramix Fiyatları 2020


Firmamızda beton tel donatı dramix için fiyatların netleşmesi fiyat teklifleri ile olmaktadır. Müşterilerimizin hangi zemin için bize başvurduklarını ve taleplerini dinledikten sonra zemini analiz ediyoruz. Yapılan değerlendirmelerden sonra da fiyat teklifi sunulacaktır. Fiyatlar firmamızda müşterilerimizi alınan zemin sonuçları ile beraber oldukça mutlu etmektedir.

İletişim Numarası