+90 532 766 57 60
info@krkzemin.com

HİZMETLERİMİZ

Anasayfa / Hizmetlerimiz / BASKI BETON

BASKI BETON

Baskı Beton


Baskı beton, her zemin ve mekanda kullanılabilmek üzere tasarlanır. Zemin kaplama sistemleri genel itibariyle baskı beton olarak isimlendirilmektedir. Baskı beton ürünlerimizde birçok desen ve renk seçeneği mevcuttur. Böylece her mekana uygun olan baskı beton seçeneğini tercih etmeniz mümkündür. İhtiyaçlara göre özel baskı beton uygulaması yapılmaktadır.

Baskı Beton Nedir?


Baskı beton uzun süreli kullanıma uygun ve dayanıklılığı son derece yüksek olan zemin kaplama sistemleridir. Baskı beton dekoratif ve estetik açıdan da bulunduğu yere hoş bir görüntü katmaktadır. Uygulama sonrasında taşlar tek tek döşenmiş görüntüsündedir. Çok fazla alternatifin olması özel uygulamalar yapılmasına olanak tanır.
Özellikle geleneksel motifleri sevenler için de seçenekler geniştir. Antik bir havası da bulunmaktadır. Birçok zemin kaplamaya göre baskı betonun uygulaması daha kısa sürmektedir.

Baskı Beton Nasıl Yapılır?


Baskı beton uygulaması yapılmadan önce zemin keşfedilmelidir ve kontrolleri yapılmalıdır. Zeminin uygulama için iyi biçimde temizlenerek hazır hale getirilmesi gerekmektedir.
Çiğ toprak, eski betonlar, taşlar, çimler zeminden çıkartılmalıdır. Eğer uygulama için toprak yeterli seviyede değilse o zaman granül dolgu işlemine geçilecektir.
Zeminin altı baskı beton için hazırlandıktan sonra formalar ayarlanabilir. Beton kalıpları, baskı beton modeline göre seçilir ve ekip sahadaki çalışmasına başlar.
Ahşap kazıklar ve metallerle tutturulan formalar, beton dökme işlemi tamamlanınca çıkartılmaktadırlar. Uygulama sonrasındaki görünüm oldukça kaliteli ve şık olmaktadır. Zeminleri büyük oranda değiştirir hem yapısal hem görüntü olarak güçlenmelerini sağlar.
Baskı beton kalıpları şekillendirilebildikleri için farklı modellerdeki zeminlere uygulama yapılabilmektedir. Zemin şekillendirmelerinde en sık tercih edilen yöntemler arasındadır.

Dekoratif ve Hoş Görünümlü Baskı Beton Zeminler


Baskı beton uygulamalarımızda müşteri isteklerine göre geniş seçenekler doğrultusunda çalışmalar yapabilmekteyiz. Mekana ve tercihlere göre en uygun baskı beton kalıbı seçildiğinde tüm mekanlarda çok iyi sonuçlara ulaşmak mümkündür.
Kullanılan teknoloji sayesinde çarpıcı bir taş görüntüsü ortaya çıkmaktadır. Bu teknoloji desen baskısına sahiptir.
Doğru bir beton firması ile çalışıldığında alınan sonuçlar çok daha tatmin edici olacaktır. Baskı beton cilaları ise görünümü daha da özel ve şık bir hale getirmektedir.

Baskı Beton Fiyatları 2020


Baskı beton fiyatları firmamızda ekonomiktir ve uygulamalarımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Hem iş bakımından hem de fiyatlar açısından özel avantajlar söz konusudur. Bu avantajlardan faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Fiyatlar konusunda sabit bir rakam vermek mümkün değildir; öncelikle inceleme yapılacak alanın detayları keşfedilmeli; sonrasında ölçülere ve tercihlere göre fiyatlar çıkartılmalıdır.

İletişim Numarası